Sem vložte podnadpis

Pravidla

Než se společně podíváme na několik základních pravidel STAY WOLF, zdůrazněme si dvě hlavní zásady, které tvoří pilíře každé komunity, ať už lidské či vlčí.

DODRŽUJTE PRAVIDLA a NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ

I.) Nevstupujte do hry, dokud není vaše postava uvedena v seznamu vlků. Potvrzení registrace znamená pouze to, že je vaše registrace v pořádku a připravena ke zpracování.

II.) Příspěvky ve vaší hře nesmí být v rozporu s příběhem hry. Některé věci jsou zkrátka dané a vy nejste bozi, abyste je mohli libovolně měnit.

III.) Vždy se řiďte pokyny, ať už těmi, které naleznete přímo ve hře, tak těmi sepsanými v části Jak na to?

IV.) Chovejte se slušně, pokud si vaše postava během hry sem tam zanadává (v rámci únosnosti, samozřejmě), nevadí to. Dávejte si však pozor, abyste neuráželi ostatní vlky.

V.) Nevstupujte do chatů, v nichž nemáte, co pohledávat. Lesní vlci nepatří do města, městští zase do lesa. Některé chaty jsou přísně vyhrazené pouze pro jednu smečku či skupinu.

VI.) Striktně dodržujte svůj rozpis lovu. To souvisí i s předchozím bodem. Pokud v rozpise stojí, že lovíte ve středu a v pátek, nemáte v sobotu v loveckém chatu, co dělat. Obdobné pravidlo platí i pro rozpisy turnajů.

VII.) Nežádejte o společníka, pokud jste stále pouze omega. Krkavčí společník je určen pro vlky na pozici gama a vyšší.

VIII.) Městští vlci nikdy nevstupují do lovu na okraji lesa bez svého alfy. Totéž se snažte dodržovat i u jiných skupinových akcí.

Následně si dovolujeme apelovat na všechny hráče, aby, pokud zaznamenají během hraní jakékoliv porušování výše uvedených pravidel, o tomto počínání svých spoluhráčů informovali admina emailem (na adresu stay-wolf@email.cz). Nezapomeňte v emailu uvést jména vlků, kterých se vaše hlášení týká.

Osud hříšníků aneb Postihy za nerespektování pravidel

Když dostaneme od kteréhokoliv hráče stížnost, že porušujete pravidla, chraň bůh, vás snad při přestupku přistihne sám admin, obdržíte napomenutí prostřednictvím emailu. Pokud si ani tak nedáte říct, budete bez varování potrestáni.

Postihy:

V případě opakovaného porušování pravidel I. - VII. → SMAZÁNÍ HRÁČSKÉHO ÚČTU

V případě opakovaného porušování pravidla VIII. → ROZPUŠTĚNÍ SKUPINY