Sem vložte podnadpis

FAQ


Co je BB, LB a ZB?

Bojové body, lovecké body a zkušenostní body představují jakési statistiky vašeho vlka. BB určují fyzickou sílu vlka, která může být nápomocná v soubojích. LB určují lovecké dovednosti vlka, které se přirozeně projeví při lovu. ZB představují hlavní hodnocení vašeho vlka. Podle počtu ZB se určuje pozice ve smečce, pozice ve skupině či pozice v zaměstnání.

Tabulka ZB

0 - 99 ZB → omega/omega/základní pozice

100 - 499 ZB → gama/gama/vyšší pozice

500 a více ZB → beta/beta/nejvyšší pozice

Všichni registrovaní vlci získávají každodenní odměnu v podobě ZB.

Lesní vlci +5ZB

Městští vlci +1ZB

Kde si můžu domluvit hru?

 V rubrice DOMLOUVÁNÍ HER v menu. Zde najdeš speciální odkaz určený k domlouvání her. Pro tyto účely lze též využít naši facebookovou skupinu :) (ODKAZ ZDE).

Mohou se registrovat vlčata?

Možnost, aby si pár registroval vlče, není zatím v naší hře k dispozici. Pokud však bude o hru zájem, je dost pravděpodobné, že se tu časem toto rozšíření objeví :)

Jsou ve hře povolené sexuální a násilné scény?

Milostné vztahy mezi vlky jsou v této hře vítány a to se vším všudy, ať už heterosexuální či homosexuální. Násilné scény jsou v jisté míře povoleny též, nezapomeňte však, že v této hře se vzájemně nezabíjíme. V obou případech zůstává pravidlem, že hraní sexuální či násilné scény nesmí být ani jednomu z hráčů nepříjemné.

Je možné mít ve hře více postav?

Přes jeden účet samozřejmě ne, avšak nikdo nebude zkoumat, zda nemají náhodou dva profily stejnou emailovou adresu. Pokud si myslíte, že zvládnete být aktivní za dva a více účtů, poslužte si.

Mohou se ve hře objevit lesní alfové?

Fyzicky jako herní postavy nikoliv. Každý hráč má však možnost jejich existenci ve hře částečně využít. Nezapomínejte ale, že to nejsou vaše postavy a nemůžete za ně tedy přímo hrát.

Ukázka špatného využití lesního alfy ve hře:

"Měl by ses při lovu v houští více přikrčit, aby tě kořist nezahlédla." *Poradila mi Refia. Poděkoval jsem a uháněl do Loveckého háje.*

Ukázka správného využití lesního alfy ve hře:

Refia mi říkala, že bych se měl při lovu více přikrčit, abych kořist nevyplašil. *Vzpomněl jsem si v duchu, přikrčil jsem se v houští a pozoroval svoji oběť.*

Co je Anima · Cuore · Lupo?

Jsou to italská slova znamenající Duše · Srdce · Vlk. Jedná se o název tradiční říkanky, kterou lesní vlci učí svá mláďata. Více si najdeš v rubrice PŘÍBĚH pod ikonkou Lesní vlci.

Mám taky RPG hru, jak můžeme naše hry spřátelit?

To je jednoduché. Napiš mi email. Nezapomeň uvést odkaz na svoji hru. Popřípadě nahraj obrázek, pod kterým bys chtěl/a, abych tvoji hru na svých stránkách propagoval. Také ocením, když mi řekneš, kde bych následně na tvých stránkách reklamu na STAY WOLF našel. Po spřátelení přidám odkaz na tvoji hru do rubriky DŮLEŽITÉ ODKAZY.


Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte nám napsat na email:
stay-wolf@email.cz