Sem vložte podnadpis

Lesní vlci


Lidé jsou odnepaměti lovci. Loví zvěř pro maso či kožešinu. V městečku Apolveros se stal módou lov vlků, kteří v hojném počtu obývali zdejší lesy. Pro vlky nastalo těžké období a každý z nich si našel vlastní cestu k přežití.

Lesní vlci patří mezi potomky vlků, kteří se rozhodli zůstat v lesích a vypořádat se s lovci postaru. Tito vlci žijí zpravidla ve smečkách a ctí dávné tradice. Mezi tyto zvyky patří například dětská říkanka Anima · Cuore · Lupo, kterou si malá vlčata pravidelně přeříkávají několikrát za sebou, aby nikdy nezapomněla, kým jsou a proč si jejich předci zvolili nebezpečný život v lese.

Duší i srdcem zůstávám vlkem!

 V současné době jsou ve hře k dispozici dvě smečky...


 Genza

Alfou této smečky je mladá vlčice Refia. Je neústupná, nebojácná, ale také neuvěřitelně tvrdohlavá. Její smečka pro ni znamená vše. Za každého ze svých vlků by položila život. Chová velmi silnou nenávist vůči městských vlkům, kterou přenáší také na své svěřence.

Vlci z Genzy mluví o městských vlcích jako o zrádcích a kdykoliv nějakého potkají, po hlavě se s ním pouští do boje. Nezřídka kdy takové souboje vyhrávají, jelikož patří mezi schopné bojovníky. Obvykle bývají mohutní s tmavě zbarvenou srstí, to však není pravidlem.

Pokud se stanete členem Genzy, obdržíte +30BB, +5ZB

 Silensia

Této smečce vládne starý moudrý vlk jménem Arion. O své svěřence se stará, jak nejlépe může, již ho ale v některých ohledech omezuje jeho věk. Má velmi mírumilovnou povahu, umí se správně rozhodovat a má mnoho zkušeností, které vlídně předává své smečce. Věří, že postoj k problému s lidskými lovci je věc svobodné vůle a nikomu nepřísluší odsuzovat městské vlky za jejich rozhodnutí.

Vlci z Silensii jsou v lese vyhlášenými lovci. Jejich stavba těla je velmi různorodá, většinou však mívají světle zbarvenou srst, ani to ale není pevně daným pravidlem.

Pokud se stanete členem Silensii, obdržíte +15LB, +5ZB