Sem vložte podnadpis

Zakládání skupin

Pokud vás neoslovila žádná ze skupin nabízených na nástěnce na náměstí či jste zkrátka vůdčí typ a rádi byste někoho vedli, můžete si založit skupinu vlastní.

K čemu vás to zavazuje?

Vaše skupina nebude moci podnikat žádné skupinové aktivity bez vás, proto bude nutná vaše aktivita ve hře.

Jakožto alfa skupiny ztrácíte své dosavadní zaměstnání a stejně tak odměny, které vám z něho plynuly. O další zaměstnání se můžete ucházet pouze v případě, že svoji skupinu rozpustíte či jmenujete alfou jiného ze členů skupiny.

Pokud sami založíte skupinu obdržíte +20ZB

Jak založit skupinu?

Stačí poslat žádost na následující odkaz:

!ZDE!

Předloha pro správně sepsanou žádost:

Dobrý den, jmenuji se >JMÉNO VAŠEHO VLKA< a rád/a bych požádal/a o založení nové skupiny. Nová skupina ponese název >DOPLŇ NÁZEV<. Její kapacita bude stanovena na maximální počet vlků >DOPLŇ ČÍSLO OD 3 DO 10<. Předem děkuji za vyslyšení mé žádosti.


Tvá skupina bude přidána na nástěnku skupin, kde zůstane, dokud se nenaplní její maximální kapacita. Skupina bude oficiálně založena poté, co bude mít minimálně 3 členy, tehdy také získá ve městě vlastní herní chat.

Pokaždé, když někdo projeví zájem přidat se do tvé skupiny, budeme tě o tom informovat emailem (na adresu, kterou jste uvedli při registraci), v němž najdeš také odkaz na profil daného vlka. V takovém případě tě žádáme, abys nám odepsal zpět, zda vlka do skupiny přijímáš či ne.

Pokud na tyto emaily opakovaně nebudeš odpovídat déle než měsíc, bude tvá skupina SMAZÁNA!

Jak smazat skupinu popřípadě jmenovat nového alfu?

Toto se též vyřizuje formou žádosti.

Svou žádost zašli za stejný odkaz jako žádost o vytvoření skupiny.

Předlohy pro správně sepsanou žádost:

Smazání skupiny

Dobrý den, jmenuji se >JMÉNO VAŠEHO VLKA< a rád/a bych požádal/a o smazání skupiny. Tato skupina nese název >DOPLŇ NÁZEV<. Předem děkuji za vyslyšení mé žádosti.

Jmenovat nového alfu

Dobrý den, jmenuji se >JMÉNO VAŠEHO VLKA< a rád/a bych požádal/a o jmenování nového alfy ve skupině >DOPLŇ NÁZEV<. Novým alfou jmenuji člena skupiny >DOPLŇ JMÉNO ČLENA<. Předem děkuji za vyslyšení mé žádosti.