Sem vložte podnadpis

Kamenný oltář


Tento oltář nacházející se kousek od skalního útesu kdysi dávno sloužil vlčím smečkám jako obětní oltář pro jejich bohy. V dnešní době již vlci prastaré bohy neuznávají. Kamenný oltář pro ně ale stále představuje posvátné místo, které nyní slouží jako místo spojení mezi vlkem a jeho věrným společníkem.

Vstup pro všechny lesní vlky!

>>VSTOUPIT<<


·

Kamenný oltář neslouží však pouze jako další z herních chatů pro lesní vlky. Pokud si dosáhl ve smečce pozice GAMA (tedy minimálně 100ZB), můžeš si zde požádat, aby ti byl přiřazen společník. Základním vlčím společníkem je krkavec, který věrně následuje svého vlka a živí se zbytky mršiny, kterou vlk uloví. Společník vám mimo jiné pomáhá v boji, popřípadě i při lovu. Na výběr máte buď černého nebo bílého krkavce.

Vlk, který má přiřazeného společníka, automaticky získá:

+5BB

+1LB

+10ZB

Pro získání společníka pošli žádost o přiřazení společníka na následující odkaz:

 !ZDE!


Předloha pro správně sepsanou žádost:

Dobrý den, jmenuji se >JMÉNO VAŠEHO VLKA< a rád/a bych požádal/a o přiřazení společníka. Potvrzuji, že jsem ve své smečce již dosáhl/a požadované minimální pozice gama. Můj budoucí společník by se měl jmenovat >DOPLŇTE SI JMÉNO SPOLEČNÍKA< a měl by mít ČERNÉ/BÍLÉ zbarvení. Předem děkuji za vyslyšení mé žádosti.